header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 5-12-2022 t/m 11-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JO14-1 Zaal Sven de Bruin
Taco de Nie
Lisse FC/Ter Specke hal
16:30 - 17:30 JO14-2 Zaal Ivar Petiet
Julian Dronkers
Waterkanten, Sporthal De
17:30 - 18:30 MO16-2 Zaal Kim van der Bilt
Emma van der Vleuten
Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 18:30 MO16-3 Zaal Tiara Juffermans
Daniëlle van Damme
Waterkanten, Sporthal De
18:00 - 22:00 Zaalkeepers II Kateryna Pokidko
Sanne Cahalan
Yorik Dijkhuis
Gymzaal Frans Halsstraat
18:30 - 19:30 MO18-3 Zaal Jock Kessler Lisse FC/Ter Specke hal
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MO14-1 Zaal Kaya Duivenvoorden
Marije Schuit
Lisse FC/Ter Specke hal
16:30 - 17:30 MO14-2 Zaal Jente Reeuwijk
Yada van Dam
Waterkanten, Sporthal De
17:30 - 18:30 JO16-2 Zaal Tessel Sterkenburg Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 18:30 MO16-4 Zaal Sanne Kramers
Simone Huijden
Waterkanten, Sporthal De
18:30 - 19:30 DO25-3 Zaal Jock Kessler Lisse FC/Ter Specke hal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Zaalco HockeyAcedemie Tijmen Vermeer Waterkanten, Sporthal De
16:00 - 18:30 Zaalco HockeyAcedemie Zoë Duivenvoorden
Thijmen Hagedoorn
Lisse FC/Ter Specke hal
16:30 - 17:30 JO12-1 Zaal Pepijn de Zwart Waterkanten, Sporthal De
16:30 - 17:30 MO12-3 Zaal Myrthe Noordermeer Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 18:30 MO12-2 Zaal Marijn Jacobs
Senne de Klerk
Lisse FC/Ter Specke hal
18:30 - 19:30 MO14-4 Zaal Aleksandra Dymińska
Jock Kessler
Lisse FC/Ter Specke hal
19:30 - 20:30 MO18-2 Zaal Aleksandra Dymińska Lisse FC/Ter Specke hal
20:30 - 21:30 DO25-2 Zaal Aleksandra Dymińska Lisse FC/Ter Specke hal
21:30 - 22:30 H1 Zaal Tabe Roggeveen Lisse FC/Ter Specke hal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MO12-1 Zaal Tessa van den Bos
Zoë Duivenvoorden
Waterkanten, Sporthal De
16:30 - 17:30 MO16-1 Zaal Thijs Legel Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 18:30 MO14-3 Zaal Daniëlle van Damme
Tiara Juffermans
Waterkanten, Sporthal De
17:30 - 18:30 MO18-1 Zaal Matthijs Wijling Lisse FC/Ter Specke hal
18:30 - 19:30 JO18-1 Zaal Jock Kessler Lisse FC/Ter Specke hal
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:30 Zaalco HockeyAcedemie Jock Kessler
Tijmen Vermeer
Lisse FC/Ter Specke hal
16:00 - 18:30 Zaalco HockeyAcedemie Thijs Legel
Thijmen Hagedoorn
Waterkanten, Sporthal De
16:30 - 17:30 Funckey Zaal Lisse FC/Ter Specke hal
16:30 - 17:30 MO8-1 Zaal Demi van Dijk
Marlinde Baarda
Waterkanten, Sporthal De
16:30 - 17:30 MO9-3 Zaal Bodille Snijder
Britt Koning
Waterkanten, Sporthal De
16:30 - 17:30 Tummen Zaal Koen van der Mark
Melissa Claassen
Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 18:30 JMO10-1 Zaal Berend Soesbergen
Maddie Noordhoek
Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 18:30 MO10-1 Zaal Kayleigh van Veen
Rosalie Wolters
Lisse FC/Ter Specke hal
17:30 - 18:30 MO9-1 Zaal Isabel Hagedoorn
Vanessa Dimitrov
Waterkanten, Sporthal De
17:30 - 18:30 MO9-2 Zaal Marit van der Linden Waterkanten, Sporthal De
18:30 - 19:30 JO16-1 Zaal Mats de Bruin
Ties Flippo
Lisse FC/Ter Specke hal
19:30 - 20:29 DO25-1 Zaal Jock Kessler Lisse FC/Ter Specke hal
20:30 - 21:30 D1 Zaal Andreas Lehmann Lisse FC/Ter Specke hal
21:30 - 22:30 H2 Zaal Jock Kessler Lisse FC/Ter Specke hal
21:30 - 22:30 HO25-1 Zaal Lisse FC/Ter Specke hal

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

Nog geen agenda punten.