header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 21-9-2020 t/m 27-9-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C2 Jochem van Schieveen V2 - AB Let op vanaf 02-11-2020 gaat Jock dit weer doen!!
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Thijs Legel V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B6 Matthijs Wijling V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Bas Flippo V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Jock Kessler V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Bas Flippo V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Thijs Legel V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A5 Matthijs Wijling V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Annelieke Jacobs
Tiara Juffermans
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Isabel Verspeek V3 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A2 Sven Cozijn V2 - AB Let op vanaf 02-11-2020 gaat Jock dit weer doen!!
20:30 - 22:00 Evenement Pim Heemskerk V2 - CD Beginnerscursus
20:30 - 22:00 Trimmers 3 Job van Schieveen
Jochem van Schieveen
Jolien van Schieveen
V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Cas Wolters
Mats de Bruin
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Femke Freriks
Zoë Duivenvoorden
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Jolien van Schieveen V1 - CD Let op vanaf 02-11-2020 gaat Jock dit weer doen!!
17:45 - 18:30 Keepers JB1 & MB1. Kateryna Pokidko V2 - AB
18:30 - 19:15 Keepers JA1 & JA2. Kateryna Pokidko V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Jock Kessler V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Anne van Tol V1 - CD
19:45 - 20:30 Keepers D1 & D2. Kateryna Pokidko V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Marnix Stegers V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 V1 - CD
20:30 - 21:15 Keepers DJ1 & MA1. Kateryna Pokidko V2 - AB
21:15 - 22:00 Keepers H1 & H2. V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Basistraining JJ E 6-tallen 2020 V1 - CD
16:30 - 17:30 Basistraining JJ E 8-tallen 2020 V2
16:30 - 17:30 Basistraining JJ F 2020 V3
16:30 - 17:30 Basistraining JJ tummen 2020 Jip Omvlee
Kim van der Bilt
V3
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Tijmen Vermeer
Victor van Oostveen
V2
16:30 - 17:30 Jongens E1 Thijmen Hagedoorn V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Babette Dobbe
Marije Schuit
V2
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Jente Reeuwijk
Tessa van den Bos
V2
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Dixie Noordhoek
Marijn Jacobs
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Myrthe Noordermeer
Yada van Dam
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Anouk Nelis
Isabel Hagedoorn
Marit van der Linden
V3
16:30 - 17:30 Mix 8E3 Kaya Duivenvoorden
Vera van Oostveen
V2
16:30 - 19:00 VeldCo HockeyAcedemie Jock Kessler
Matthijs Wijling
Thijs Legel
Zoë Duivenvoorden
V1 - A
17:30 - 19:00 Jongens D1 Taco de Nie
Sven de Bruin
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Bas Flippo V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Kaya Duivenvoorden
Meike Ruigrok
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Pien Omvlee V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Emma van der Vleuten V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Alice Galloway
Kim van der Bilt
V1 - B
19:00 - 20:30 Jongens A1 Boudewijn Broersen
Hidde Kuiper
V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Sven Cozijn V2 - CD Let op vanaf 02-11-2020 gaat Jock dit weer doen!!
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Matthijs Wijling V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Lucas van Riet V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Bas Flippo V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Thijs Legel V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Bas Flippo
Flip van 't Pad Bosch
Pim Heemskerk
Tijs Elfering
V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C2 Jock Kessler V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Femke Freriks
Zoë Duivenvoorden
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Daniëlle van Damme V2 - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining Jongste Jeugd Trainingsgroep V2 - A
19:00 - 20:00 Keeperstraining Jun ABCD (wisselende keepers) Trainingsgroep V2 - B
19:00 - 20:30 Jongens B1 Jock Kessler V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Thijs Legel V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Anne van Tol V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Annelieke Jacobs
Tiara Juffermans
V3 - CD
20:15 - 21:15 Keeperstraining Jun ABCD (vaste keepers) Trainingsgroep V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Jock Kessler V2 - CD
20:30 - 22:00 Donderdaggoep V1
20:30 - 22:00 Heren Veteranen Boudewijn Broersen
Hidde Kuiper
Sven Cozijn
Veerle de Nes
V1
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Thijs Legel V3 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A5 Anne van Tol V3 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 1 V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 SkolKinderopvang Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Basistraining JJ E 6-tallen 2020 V2
16:30 - 17:30 Basistraining JJ E 8-tallen 2020 V1 - CD
16:30 - 17:30 Basistraining JJ F 2020 V3
16:30 - 17:30 Basistraining JJ Funkey 2020 Kayleigh van Veen
Olivia van As
V3
16:30 - 17:30 Basistraining JJ tummen 2020 Jip Omvlee
Kim van der Bilt
V3
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Tijmen Vermeer
Victor van Oostveen
V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens E1 Thijmen Hagedoorn V2
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Babette Dobbe
Marije Schuit
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Jente Reeuwijk
Tessa van den Bos
V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Dixie Noordhoek
Marijn Jacobs
V2
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Myrthe Noordermeer
Yada van Dam
V2
16:30 - 17:30 Meisjes F1 Anouk Nelis
Isabel Hagedoorn
Marit van der Linden
V3
16:30 - 17:30 Mix 8E3 Kaya Duivenvoorden
Vera van Oostveen
V1 - CD
16:30 - 19:00 VeldCo HockeyAcedemie Jock Kessler
Matthijs Wijling
Thijs Legel
Zoë Duivenvoorden
V1 - A
17:30 - 19:00 Jongens C1 Cas Wolters
Mats de Bruin
V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Taco de Nie
Sven de Bruin
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Kaya Duivenvoorden
Meike Ruigrok
V1 - B
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Pien Omvlee V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Emma van der Vleuten V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Alice Galloway
Kim van der Bilt
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Boudewijn Broersen
Hidde Kuiper
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Matthijs Wijling V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Lucas van Riet V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Thijs Legel V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Jolien van Schieveen V3 - CD Let op vanaf 02-11-2020 gaat Jock dit weer doen!!
19:00 - 20:30 Meisjes B6 Anne van Tol V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Marnix Stegers V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Jock Kessler V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 V2 - CD

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

Nog geen agenda punten.