hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Trainingsschema
Dit schema loopt van 20-5-2019 t/m 26-5-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Basistraining JJ Funkey 2019 V2
16:30 - 17:30 Basistraining JJ JF 2019 V2
16:30 - 17:30 Basistraining JJ MF 2019 V2
16:30 - 17:30 Hockeyschool-HS1-MAA Robert Noall V2
16:30 - 17:30 Jongens F1 V2
16:30 - 17:30 Jongens F2 V2
16:30 - 17:30 Meisjes F Stage 1 V2
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V2
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V2
16:30 - 17:30 Mix F Stage 1 V2
16:30 - 17:30 Mix Jongens Meisjes F3 V2
17:30 - 18:30 Hockeyschool-HS2-MAA Robert Noall V2
17:30 - 18:30 Jongens E1 V2
17:30 - 18:30 Jongens E2 V2
17:30 - 19:00 Meisjes C4 V3
17:30 - 19:00 Meisjes C5 V3
17:30 - 19:00 Meisjes C6 V3
17:30 - 18:30 Meisjes E1 V2
17:30 - 18:30 Meisjes E2 V2
17:30 - 18:30 Meisjes E3 V2
17:30 - 18:30 Meisjes E4 V2
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Anne van Tol V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Robert Noall
Thijs Legel
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Linde de Haas V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Jock Kessler V3
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V3
19:00 - 20:30 Meisjes B5 V3
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Robin Storm V1 - AB
20:30 - 21:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Jock Kessler V1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Robert Noall V2 - CD
20:30 - 22:00 Trainingsleden Senioren V3 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 3 Jolien van Schieveen V3 - AB
21:30 - 22:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
17:00 - 18:30 Basistraining JJ MD 2019 V3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B2 Jock Kessler V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Fleur Freriks V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Binoche Steenbergen
Eefje van Noort
V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Amelie van der Plas
Puck Schoonderbeek
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Zoë Duivenvoorden V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Lucas van Riet V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Vincent de Vos V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Jock Kessler V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Anne van Tol V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Maud Wijsman V1 - AB
20:00 - 20:30 Dames 1 Vincent de Vos V1 - CD Dames Warming Up
20:00 - 20:30 Evenement V2 Afgeblokt om in te spelen voor oefenwedstrijd dames 1
20:30 - 22:00 Dames 1 Vincent de Vos V1
20:30 - 22:00 Dames 2 Daan Rutgrink V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Jock Kessler V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Hockeyschool-HS3-WOE Robert Noall V2
16:30 - 17:30 Jongens E1 V2
16:30 - 17:30 Jongens E2 V2
16:30 - 17:30 Meisjes E1 V2
16:30 - 17:30 Meisjes E2 V2
16:30 - 17:30 Meisjes E3 V2
16:30 - 17:30 Meisjes E4 V2
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Amelie van der Plas V1 - CD
17:30 - 18:30 Hockeyschool-HS4-WOE Robert Noall V2
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V2
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 V2
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 V2
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 V2
18:30 - 20:00 Jongens B1 Hidde Kuiper
Thijs Legel
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Matthijs Wijling V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C2 Sam Hoekstra
Koen Wubbe
V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Zoë Duivenvoorden V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Robert Noall
Thijs Legel
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Linde de Haas V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Robert Noall V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Jock Kessler V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Famke Kuiper V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Maud Wijsman V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Robin Storm V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Tim Storm V3 - AB
17:45 - 18:45 Keeperstraining wisselende jeugdkeepers Trainingsgroep V1 - AB
18:45 - 20:00 Keepers 2 Flip van ´t Pad Bosch
Maarten Knaap
Nanda Ruigrok - Janssen
Pim Vreeken
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Mervyn Fransen V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Jock Kessler V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Bas Flippo V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Anne van Tol V2 - AB
20:15 - 21:30 Keepers 1 Flip van ´t Pad Bosch
Maarten Knaap
Nanda Ruigrok - Janssen
Pim Vreeken
V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Mervyn Fransen V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren Veteranen Jock Kessler V1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A1 Hidde Kuiper V2 Competitie wedstrijd Hoorn
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Anne van Tol V3 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 1 Jean-marck Lip
Hidde Kuiper
V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:00 - 17:00 Basistraining JJ Funkey 2019 V3
16:00 - 17:00 Basistraining JJ JF 2019 V3
16:00 - 17:00 Basistraining JJ MF 2019 V3
16:00 - 17:00 Hockeyschool-HS5-VRIJ Robert Noall V3
16:00 - 17:00 Jongens F1 V3
16:00 - 17:00 Jongens F2 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F Stage 1 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F1 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F2 V3
16:00 - 17:00 Mix F Stage 1 V3
16:00 - 17:00 Mix Jongens Meisjes F3 V3
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Zoë Duivenvoorden V1 - CD
17:00 - 18:00 Basistraining JJ JD 2019 V2
17:00 - 18:00 Basistraining JJ MD 2019 V2
17:00 - 18:00 Hockeyschool-HS6-VRIJ Robert Noall V3
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 V3
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 V3
17:00 - 18:00 Meisjes D2 V2
17:00 - 18:00 Meisjes D3 V2
17:00 - 18:00 Meisjes D4 V2
18:00 - 19:30 Jongens B1 Hidde Kuiper
Thijs Legel
V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B2 Robert Noall V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D1 Lucas van Riet V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Matthijs Wijling V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Koen Wubbe
Sam Hoekstra
V2 - CD
19:30 - 20:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - AB Keeperstraining D1.
20:00 - 22:00 Dames 1 Vincent de Vos V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1
20:30 - 22:00 Heren 2 Robert Noall V2 - CD

Back to Top

Agenda komende week
1-6    JB1 teambijeenkomst me...
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Snelkoppeling
Fotoalbums


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 30% |week: 50%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Jongens A1 6,722 121 18 180
2 Meisjes B4 4,333 78 18 66
3 Meisjes A2 4,167 75 18 62
4 G-Hockey 2 4,143 29 7 29
5 Jongens B2 3,889 70 18 80
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 P Vreeken 6
2 L Vos 7
3 J Lohman 16
4 M van den Berg 16
5 R van der Vlis 16
6 L Omvlee 22
7 S de Bart 23
8 M de Nes 25
9 M Sloos 30
10 M van der Linden 34
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Zaterdag 25 mei 2019
Aantal leden (info) 691
Nu online 306
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 71,6%
Hockey.nl

Powered by LISA