hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg

Jongens A1
Teamfoto

Spelers Jongens A1
Pim van Bochove Wouter Cornelissen Rik ter Haak
Rens Heemskerk Noud Hoekstra Jelle Koolhaas
Rogier Langerak Jeroen Lohman Job van Schieveen
Jochem van Schieveen Mitch Schonenberg Stijn Spoelstra
Robin Storm Kevin Versteeg Laurens Vrijenhoek
Kane Zuiderduin

Teamondersteuning
Trainer Hidde Kuiper Email
Trainer Jock Kessler Email
Coach Auke Hoekstra Email
Manager Jorien Spoelstra-Damen Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 mrt 16432 WFHC JA2
60
uit - route
9 mrt 16445 Pinoké JA4
45
uit - route
16 mrt 16501 Z.H.C. de Kraaien JA2
thuis
23 mrt 16532 Alkmaarsche M.H.C. JA3
thuis
30 mrt 20986 AH & BC JA3
45
uit - route
6 apr 16594 HC Athena JA3
thuis
13 apr 20974 Hockey Vereniging Mijdrecht JA2
45
uit - route
11 mei 16656 WFHC JA2
thuis
18 mei 16687 Pinoké JA4
thuis
25 mei 16718 Z.H.C. de Kraaien JA2
45
uit - route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis JA1 4 12 4 0 0 31 2 0
2 Hoorn (WFHC) JA2 4 9 3 0 1 12 8 0
3 Amsterdam JA3 4 7 2 1 1 7 10 0
4 Pinoké JA4 4 6 2 0 2 13 11 0
5 Alkmaar JA3 4 6 2 0 2 12 15 0
6 Mijdrecht JA2 4 5 1 2 1 8 16 0
7 Kraaien JA2 4 1 0 1 3 4 13 0
8 AthenA JA3 4 0 0 0 4 6 18 0

Uitslagenmatrix
  Alkmaar JA3Amsterdam JA3Hisalis JA1Hoorn (WFHC) JA2Pinoké JA4Kraaien JA2Mijdrecht JA2AthenA JA3
Alkmaar JA3   2-8 2-3
Amsterdam JA3   3-2 2-0
Hisalis JA1 6-0   10-0
Hoorn (WFHC) JA2   3-1 3-0
Pinoké JA4   6-2 4-3
Kraaien JA2 1-4   1-1
Mijdrecht JA2 2-2 5-3  
AthenA JA3 3-4 0-7  

Uitslagen
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Mijdrecht JA2 Hoorn (WFHC) JA2 5-3 Definitief
.. Alkmaar JA3 Hisalis JA1 2-8 Definitief
.. Pinoké JA4 AthenA JA3 4-3 Definitief
.. Amsterdam JA3 Kraaien JA2 2-0 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Hoorn (WFHC) JA2 Pinoké JA4 3-1 Definitief
.. AthenA JA3 Alkmaar JA3 3-4 Definitief
.. Kraaien JA2 Mijdrecht JA2 1-1 Definitief
.. Hisalis JA1 Amsterdam JA3 6-0 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Pinoké JA4 Kraaien JA2 6-2 Definitief
.. AthenA JA3 Hisalis JA1 0-7 Definitief
.. Alkmaar JA3 Hoorn (WFHC) JA2 2-3 Definitief
.. Mijdrecht JA2 Amsterdam JA3 2-2 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Amsterdam JA3 Pinoké JA4 3-2 Definitief
.. Hisalis JA1 Mijdrecht JA2 10-0 Definitief
.. Hoorn (WFHC) JA2 AthenA JA3 3-0 Definitief
.. Kraaien JA2 Alkmaar JA3 1-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 2 MAART 2019
  Alkmaar JA3 Amsterdam JA3 Gemeentesportpark
  AthenA JA3 Kraaien JA2 Oost Watergraafsmeer
  Hoorn (WFHC) JA2 Hisalis JA1 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Pinoké JA4 Mijdrecht JA2 A'damse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 9 MAART 2019
  Amsterdam JA3 AthenA JA3 A'damse Bos (Amsterdam)
  Kraaien JA2 Hoorn (WFHC) JA2 Sportp. Zuiderweg
  Mijdrecht JA2 Alkmaar JA3 Sport- en recreatiep.
  Pinoké JA4 Hisalis JA1 A'damse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 16 MAART 2019
  Alkmaar JA3 Pinoké JA4 Gemeentesportpark
  AthenA JA3 Mijdrecht JA2 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis JA1 Kraaien JA2 Sportp. 'Ter Specke'
  Hoorn (WFHC) JA2 Amsterdam JA3 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 23 MAART 2019
  AthenA JA3 Pinoké JA4 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis JA1 Alkmaar JA3 Sportp. 'Ter Specke'
  Hoorn (WFHC) JA2 Mijdrecht JA2 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kraaien JA2 Amsterdam JA3 Sportp. Zuiderweg
ZATERDAG 30 MAART 2019
  Alkmaar JA3 AthenA JA3 Gemeentesportpark
  Amsterdam JA3 Hisalis JA1 A'damse Bos (Amsterdam)
  Mijdrecht JA2 Kraaien JA2 Sport- en recreatiep.
  Pinoké JA4 Hoorn (WFHC) JA2 A'damse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 6 APRIL 2019
  Amsterdam JA3 Mijdrecht JA2 A'damse Bos (Amsterdam)
  Hisalis JA1 AthenA JA3 Sportp. 'Ter Specke'
  Hoorn (WFHC) JA2 Alkmaar JA3 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
  Kraaien JA2 Pinoké JA4 Sportp. Zuiderweg
ZATERDAG 13 APRIL 2019
  Alkmaar JA3 Kraaien JA2 Gemeentesportpark
  AthenA JA3 Hoorn (WFHC) JA2 Oost Watergraafsmeer
  Mijdrecht JA2 Hisalis JA1 Sport- en recreatiep.
  Pinoké JA4 Amsterdam JA3 A'damse Bos (Pinoké)
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Amsterdam JA3 Alkmaar JA3 A'damse Bos (Amsterdam)
  Hisalis JA1 Hoorn (WFHC) JA2 Sportp. 'Ter Specke'
  Kraaien JA2 AthenA JA3 Sportp. Zuiderweg
  Mijdrecht JA2 Pinoké JA4 Sport- en recreatiep.
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Alkmaar JA3 Mijdrecht JA2 Gemeentesportpark
  AthenA JA3 Amsterdam JA3 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis JA1 Pinoké JA4 Sportp. 'Ter Specke'
  Hoorn (WFHC) JA2 Kraaien JA2 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Amsterdam JA3 Hoorn (WFHC) JA2 A'damse Bos (Amsterdam)
  Kraaien JA2 Hisalis JA1 Sportp. Zuiderweg
  Mijdrecht JA2 AthenA JA3 Sport- en recreatiep.
  Pinoké JA4 Alkmaar JA3 A'damse Bos (Pinoké)

Back to Top

Agenda komende week
15-12    Kerstgala
19-12    TC vergadering
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Snelkoppeling


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 16% |week: 44%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Jongens A1 6,889 62 9 90
2 Meisjes C3 5,000 50 10 44
3 Meisjes B4 4,778 43 9 37
4 G-Hockey 2 4,750 19 4 19
5 Dames Jong 1 4,000 40 10 43
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 M van der Linden 2
2 T Kret 3
3 Y Dijkhuis 3
4 E van Leeuwen 4
5 S de Bart 4
6 C Bogaards 5
7 R van der Vlis 5
8 R van der Vlis 5
9 P Vreeken 6
10 S de Bart 6
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Donderdag 13 december 2018
Aantal leden (info) 663
Nu online 158
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 73,8%
Hockey.nl

Powered by LISA