hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg

Jongens A1
Teamfoto

Spelers Jongens A1
Pim van Bochove Wouter Cornelissen Rik ter Haak
Rens Heemskerk Noud Hoekstra Jelle Koolhaas
Rogier Langerak Jeroen Lohman Job van Schieveen
Jochem van Schieveen Mitch Schonenberg Stijn Spoelstra
Robin Storm Kevin Versteeg Laurens Vrijenhoek
Kane Zuiderduin

Teamondersteuning
Trainer Hidde Kuiper Email
Trainer Jock Kessler Email
Coach Auke Hoekstra Email
Manager Jorien Spoelstra-Damen Email

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mei 16656 WFHC JA2
14:30 15:30 thuis Veld 2
18 mei 16687 Pinoké JA4
15:00 16:00 thuis Veld 1
25 mei 16718 Z.H.C. de Kraaien JA2
45
14:30 16:15 uit - route
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis JA1 11 33 11 0 0 101 8 0
2 Alkmaar JA3 11 20 6 2 3 44 26 0
3 Amsterdam JA3 11 20 6 2 3 27 27 0
4 Mijdrecht JA2 11 18 5 3 3 30 36 0
5 Pinoké JA4 11 12 4 0 7 34 40 0
6 Hoorn (WFHC) JA2 11 12 4 0 7 19 38 0
7 AthenA JA3 11 12 4 0 7 24 52 0
8 Kraaien JA2 11 1 0 1 10 13 65 0

Uitslagenmatrix
  Alkmaar JA3Amsterdam JA3Hisalis JA1Hoorn (WFHC) JA2Pinoké JA4Kraaien JA2Mijdrecht JA2AthenA JA3
Alkmaar JA3   3-3 2-8 2-3 3-2 8-0 8-0
Amsterdam JA3   1-9 3-2 2-0 6-1 0-1
Hisalis JA1 4-2 6-0   19-0 10-0 15-1
Hoorn (WFHC) JA2 0-6 0-3 0-9   3-1 1-3 3-0
Pinoké JA4 1-2 1-10 4-1   6-2 5-8 4-3
Kraaien JA2 1-4 2-5 1-3 1-6   1-1
Mijdrecht JA2 2-2 2-2 1-4 5-3 3-2  
AthenA JA3 3-4 0-7 4-2 4-2 8-3 0-4  

Uitslagen
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
.. Amsterdam JA3 Kraaien JA2 2-0 Definitief
.. Pinoké JA4 AthenA JA3 4-3 Definitief
.. Alkmaar JA3 Hisalis JA1 2-8 Definitief
.. Mijdrecht JA2 Hoorn (WFHC) JA2 5-3 Definitief
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
.. Kraaien JA2 Mijdrecht JA2 1-1 Definitief
.. AthenA JA3 Alkmaar JA3 3-4 Definitief
.. Hoorn (WFHC) JA2 Pinoké JA4 3-1 Definitief
.. Hisalis JA1 Amsterdam JA3 6-0 Definitief
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
.. Alkmaar JA3 Hoorn (WFHC) JA2 2-3 Definitief
.. AthenA JA3 Hisalis JA1 0-7 Definitief
.. Pinoké JA4 Kraaien JA2 6-2 Definitief
.. Mijdrecht JA2 Amsterdam JA3 2-2 Definitief
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
.. Amsterdam JA3 Pinoké JA4 3-2 Definitief
.. Hisalis JA1 Mijdrecht JA2 10-0 Definitief
.. Kraaien JA2 Alkmaar JA3 1-4 Definitief
.. Hoorn (WFHC) JA2 AthenA JA3 3-0 Definitief
ZATERDAG 2 MAART 2019
.. AthenA JA3 Kraaien JA2 8-3 Definitief
.. Pinoké JA4 Mijdrecht JA2 5-8 Definitief
.. Alkmaar JA3 Amsterdam JA3 3-3 Definitief
DONDERDAG 7 MAART 2019
.. Hoorn (WFHC) JA2 Hisalis JA1 0-9 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Mijdrecht JA2 Alkmaar JA3 2-2 Definitief
.. Amsterdam JA3 AthenA JA3 0-1 Definitief
.. Pinoké JA4 Hisalis JA1 1-10 Definitief
.. Kraaien JA2 Hoorn (WFHC) JA2 1-3 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. AthenA JA3 Mijdrecht JA2 0-4 Definitief
.. Hoorn (WFHC) JA2 Amsterdam JA3 0-3 Definitief
.. Hisalis JA1 Kraaien JA2 19-0 Definitief
.. Alkmaar JA3 Pinoké JA4 3-2 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. AthenA JA3 Pinoké JA4 4-2 Definitief
.. Hoorn (WFHC) JA2 Mijdrecht JA2 1-3 Definitief
.. Kraaien JA2 Amsterdam JA3 2-5 Definitief
.. Hisalis JA1 Alkmaar JA3 4-2 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Alkmaar JA3 AthenA JA3 8-0 Definitief
.. Pinoké JA4 Hoorn (WFHC) JA2 4-1 Definitief
.. Amsterdam JA3 Hisalis JA1 1-9 Definitief
.. Mijdrecht JA2 Kraaien JA2 3-2 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Amsterdam JA3 Mijdrecht JA2 6-1 Definitief
.. Hisalis JA1 AthenA JA3 15-1 Definitief
.. Hoorn (WFHC) JA2 Alkmaar JA3 0-6 Definitief
.. Kraaien JA2 Pinoké JA4 1-6 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Mijdrecht JA2 Hisalis JA1 1-4 Definitief
.. Alkmaar JA3 Kraaien JA2 8-0 Definitief
.. Pinoké JA4 Amsterdam JA3 1-2 Definitief
.. AthenA JA3 Hoorn (WFHC) JA2 4-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 11 MEI 2019
  Amsterdam JA3 Alkmaar JA3 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hisalis JA1 Hoorn (WFHC) JA2 15:30 Sportp. 'Ter Specke'
  Kraaien JA2 AthenA JA3 17:15 Sportp. Zuiderweg
  Mijdrecht JA2 Pinoké JA4 16:30 Sport- en recreatiep.
ZATERDAG 18 MEI 2019
  Alkmaar JA3 Mijdrecht JA2 Gemeentesportpark
  AthenA JA3 Amsterdam JA3 16:15 Oost Watergraafsmeer
  Hisalis JA1 Pinoké JA4 16:00 Sportp. 'Ter Specke'
  Hoorn (WFHC) JA2 Kraaien JA2 15:30 Sportcomplex De Roskam (Det de Beus)
ZATERDAG 25 MEI 2019
  Amsterdam JA3 Hoorn (WFHC) JA2 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Kraaien JA2 Hisalis JA1 16:15 Sportp. Zuiderweg
  Mijdrecht JA2 AthenA JA3 Sport- en recreatiep.
  Pinoké JA4 Alkmaar JA3 Amsterdamse Bos (Pinoké)

Back to Top

Agenda komende week
De agenda is leeg
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Snelkoppeling
Fotoalbums


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 28% |week: 67%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Jongens A1 6,688 107 16 160
2 Meisjes B4 4,375 70 16 61
3 G-Hockey 2 4,143 29 7 29
4 Meisjes A2 4,000 60 15 50
5 Meisjes C4 3,882 66 17 59
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 P Vreeken 6
2 L Vos 7
3 R van der Vlis 10
4 S de Bart 11
5 J Lohman 14
6 M van den Berg 15
7 C Bogaards 18
8 L Omvlee 19
9 M Knaap 19
10 M van der Linden 20
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Woensdag 24 april 2019
Aantal leden (info) 680
Nu online 227
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 72,4%
Hockey.nl

Powered by LISA