header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

 

Spelers Dames 1

Tess van Bochove
Emma de Bruin
Bente de Haas
Linde de Haas
Nerissa Heemskerk
Dominique Hoogendoorn
Saskia Joosten
Gwen Mohlmann
Kim de Munk
Veerle de Nes
Lindy Out
Jolien van Schieveen
Puck Schoonderbeek
Anne van Tol
Laura Vos
Benice Wielinga
Gemma Wijling
Michelle Wijnhout

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Abcoude D1 Baarn D1 12:45
Loenen D1 Hisalis D1 12:45
Maarssen D1 Noordwijk D1 12:45
Purmerend D1 FIT D1 12:45
Spitsbergen D1 IJburg D1
Uitgeest D1 Shinty D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Loenen D1 6 15 5 0 1
2 Shinty D1 6 14 4 2 0
3 Maarssen D1 5 13 4 1 0
4 Purmerend D1 6 13 4 1 1
5 FIT D1 6 10 3 1 2
6 Noordwijk D1 6 10 3 1 2
7 IJburg D1 6 9 3 0 3
8 Baarn D1 6 7 2 1 3
9 Spitsbergen D1 6 5 1 2 3
10 Abcoude D1 6 2 0 2 4
11 Uitgeest D1 5 1 0 1 4
12 Hisalis D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Loenense MHC D1 12:45 uit
22 nov M.H.C. Purmerend D1 12:45 thuis - Veld 1 Wereld Wijnen
7 mrt MHV Maarssen D1 n.n.b thuis
14 mrt AMHC FIT D1 n.n.b uit
21 mrt Noordwijk D1 n.n.b uit
28 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1 n.n.b thuis
11 apr AHC IJburg D1 12:45 uit
18 apr DMHC Shinty D1 n.n.b thuis
25 apr MHC Uitgeest D1 12:45 uit
16 mei VMHC Spitsbergen D1 n.n.b thuis
30 mei Hockey Vereniging Abcoude D1 n.n.b uit
6 jun Loenense MHC D1 n.n.b thuis
13 jun M.H.C. Purmerend D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
FIT D1 Noordwijk D1 3-0
Abcoude D1 Shinty D1 1-2
Loenen D1 IJburg D1 3-1
Maarssen D1 Hisalis D1 4-2
Spitsbergen D1 Uitgeest D1 6-2
Purmerend D1 Baarn D1 0-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Shinty D1 Loenen D1 2-0
Hisalis D1 FIT D1 1-6
Uitgeest D1 Abcoude D1 2-2
Noordwijk D1 Spitsbergen D1 3-3
IJburg D1 Purmerend D1 1-3
Baarn D1 Maarssen D1 0-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Hisalis D1 Noordwijk D1 1-2
Loenen D1 Uitgeest D1 3-0
Abcoude D1 Spitsbergen D1 1-1
FIT D1 Baarn D1 3-3
Maarssen D1 IJburg D1 3-2
Purmerend D1 Shinty D1 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
IJburg D1 FIT D1 7-0
Noordwijk D1 Abcoude D1 3-0
Baarn D1 Hisalis D1 3-2
Uitgeest D1 Purmerend D1 2-3
Spitsbergen D1 Loenen D1 1-5
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Baarn D1 Noordwijk D1 0-1
FIT D1 Shinty D1 2-3
Purmerend D1 Spitsbergen D1 3-2
Loenen D1 Abcoude D1 2-1
Hisalis D1 IJburg D1 0-5
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Noordwijk D1 Loenen D1 2-3
Shinty D1 Hisalis D1 2-0
IJburg D1 Baarn D1 4-1
Uitgeest D1 FIT D1 0-4
Abcoude D1 Purmerend D1 1-3
Spitsbergen D1 Maarssen D1 2-3
DINSDAG 13 OKTOBER 2020
Shinty D1 Maarssen D1 1-1

Sponsoren

App Android App IOS

Agenda

Nog geen agenda punten.