hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Trainingsschema
Dit schema loopt van 21-5-2018 t/m 27-5-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Hockeyschool-HS1-MAA Robert Noall
Femke Freriks
Jil de Zwart
Meline de Jong
Sanne Hoogkamer
Thijs Legel
Eva van Ruiten
Pleun van den Berg
Mare van Leeuwen
Vera van Oostveen
V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F1 V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F2 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F3 V1 - CD
16:30 - 17:30 Tummen 2017-2018 V1 - CD
17:00 - 18:30 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V3 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden ([email protected])
17:00 - 18:30 Jongens D2 Joaquim Kessler
Tim Storm
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B3 Anne van Tol V2 - AB
17:30 - 18:30 Hockeyschool-HS2-MAA Domien Steenbergen
Femke Freriks
Jil de Zwart
Robert Noall
Thijs Legel
Meike Ruigrok
V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens E1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens E2 V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E2 V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C2 Matthijs Wijling V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Miroslaw Wieczorek V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Robert Noall V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Anne van Tol
Falco Paul
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Robin Storm
Yvonne van Baaren-Storm
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Hidde Kuiper
Joaquim Kessler
V1 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Robert Noall V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Miroslaw Wieczorek V2 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A2 Joaquim Kessler V1 - AB
20:30 - 22:00 Meisjes A4 Anne van Tol V1 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 3 Jolien van Schieveen V3 Fair-play Cup
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Robert Noall V3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Eefje van Noort V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Rebecca Eekhout V2 - CD
17:15 - 18:45 Jongens B2 Casper Claassen V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Anne van Tol V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Annabelle Jas V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D5 Robin de Koker
Sanne Eichhorn
V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Linde de Haas V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Maud Wijsman
Tim Storm
V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Casper Claassen
Pim Vreeken
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Bas Flippo V1 - AB
20:00 - 22:00 Dames 2 Tijs Elfering V2 - CD
20:00 - 22:00 Dames Jong 1 Falco Paul V2 - AB
20:00 - 22:00 Meisjes A1 Nicole Kuiper V3 inhaal wedstrijd MA1 - Reigers MA1 (gereserveerd ondervoorbehoud)
20:30 - 21:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD Dames 1, Jong Dames 1 & Dames
21:30 - 22:30 Keeperstraining senioren Trainingsgroep V1 - CD Heren 1 & Heren 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 17:30 Hockeyschool-HS3-WOE Kyra Paul
Robert Noall
Sanne Eichhorn
Meline de Jong
Amelie van der Plas
Binoche Steenbergen
V3
16:30 - 17:30 Jongens E1 V3
16:30 - 17:30 Jongens E2 V3
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Zoë Duivenvoorden V2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E1 V3
16:30 - 17:30 Meisjes E2 V3
17:00 - 18:30 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V1 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden
17:00 - 18:30 Jongens C1 Hidde Kuiper
Joaquim Kessler
V2 - CD
17:30 - 18:30 Hockeyschool-HS4-WOE Puck Schoonderbeek
Robert Noall
Thijs Legel
Emma de Bruin
Binoche Steenbergen
Meline de Jong
V3
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 V3
18:00 - 19:30 Meisjes D2 Robin Storm
Yvonne van Baaren-Storm
V2 - AB
18:30 - 20:00 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V3 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden ([email protected])
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Joaquim Kessler V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Matthijs Wijling
Robert Noall
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thijs Legel V1 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Robert Noall V1
20:00 - 21:30 Meisjes A4 Joaquim Kessler V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 Joaquim Kessler
Tim Storm
V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D3 V3 Techniek Training
16:30 - 18:00 Meisjes D4 V3 Techniek Training
16:30 - 18:00 Meisjes D5 V3 Techniek Training
16:30 - 18:00 Techniekopleiding-MD Fleur Freriks
Robert Noall
Thijs Legel
Zoë Duivenvoorden
Amelie van der Plas
V3 Techniek Training
17:00 - 18:30 Jongens C2 Matthijs Wijling V2 - CD
17:30 - 19:00 Keeperstraining jongste jeugd Trainingsgroep V1 - AB Nanda, Maarten, Flip
17:30 - 19:00 Jongens B2 Casper Claassen V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D1 Miroslaw Wieczorek V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Joaquim Kessler V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Anne van Tol
Falco Paul
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Linde de Haas V3 - AB
19:00 - 20:00 Keeperstraining junioren Trainingsgroep V1 - AB Nanda, Maarten, Flip
19:00 - 20:30 Jongens B1 Casper Claassen
Pim Vreeken
V1 - CD
20:00 - 21:00 Keeperstraining junioren Trainingsgroep V1 - A Nanda, Maarten, Flip
20:00 - 21:30 Jongens A1 Sjoerd Wolters V2 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Robert Noall V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Miroslaw Wieczorek V3 Techniek Training
20:00 - 21:30 Meisjes B4 V3 Techniek Training
20:00 - 21:30 Meisjes B5 V3 Techniek Training
20:00 - 21:30 Techniekopleiding-MB Anne van Tol
Bas Flippo
Joaquim Kessler
V3 Techniek Training
20:30 - 21:00 Heren Veteranen Andreas Lehmann V1 - BCD
20:30 - 21:00 Trimmers 1 V1 - BCD
20:30 - 21:00 Trimmers 2 V1 - BCD
21:00 - 22:00 Heren Veteranen V1
21:00 - 22:00 Trimmers 1 Andreas Lehmann
Casper Claassen
V1
21:00 - 22:00 Trimmers 2 V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 B4KIDS Trainingsgroep V1 - AB
16:00 - 17:00 Hockeyschool-HS5-VRIJ Bente de Haas
Domien Steenbergen
Femke Freriks
Robert Noall
Robin de Koker
Mats de Bruin
Kaya Duivenvoorden
Kim van der Bilt
Pien Omvlee
Yada van Dam
V3
16:00 - 17:00 Jongens F1 V3
16:00 - 17:00 Jongens F2 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F1 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F2 V3
16:00 - 17:00 Meisjes F3 V3
16:00 - 17:00 Tummen 2017-2018 V3
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Zoë Duivenvoorden
Robert Noall
V2 - AB
17:00 - 18:00 Hockeyschool-HS6-VRIJ Bente de Haas
Domien Steenbergen
Floor Marijnen
Puck Schoonderbeek
Robert Noall
Emma de Bruin
Bente Zandbergen
V3
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 V3
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 V3
17:00 - 18:30 Meisjes C3 V1 Techniek Trainning
17:00 - 18:30 Meisjes C4 V1 Techniek Trainning
17:00 - 18:30 Meisjes C5 V1 Techniek Trainning
17:00 - 18:30 Techniekopleiding-MC Joaquim Kessler
Maud Wijsman
Bas Flippo
Rebecca Eekhout
Famke Kuiper
V1 Techniek Trainning
18:30 - 20:00 Veldruimte na overleg met TC beschikbaar Trainingsgroep V3 In overleg beschikbaar voor oefenwedstrijden ([email protected])
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Robert Noall
Matthijs Wijling
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thijs Legel V2 - AB
18:45 - 20:15 Dames Jong 1 Marcel Bakx V1 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Robert Noall V2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 2 Joaquim Kessler V3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Tabe Roggeveen V1
20:30 - 22:00 Heren 2 Bart Wehkamp
Pim Heemskerk
V2 - CD

Back to Top

Agenda komende week
De agenda is leeg
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Jarigen
Maurits Aalberse
Piers Kirby
Lieke Rood
Josephine Tibboel
Daan Visschedijk
Pascal Wassenaar
Snelkoppeling


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 29% |week: 25%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Dames Jong 1 5,529 94 17 90
2 Jongens B1 4,765 81 17 80
3 G-Hockey 2 4,000 20 5 26
4 Meisjes C5 3,882 66 17 67
5 Jongens D2 3,875 62 16 62
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 L Vos 5
2 P Vreeken 7
3 R Vonk 8
4 M Sloos 19
5 N Monsma 21
6 R van der Pool 22
7 L Zandbergen 29
8 D Paff 29
9 T Kret 31
10 Y Dijkhuis 31
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Zaterdag 26 mei 2018
Aantal leden (info) 745
Nu online 44
Leden met @ 99,9%
SMS Bereik (teams) 73,7%
Hockey.nl

Powered by LISA