hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

21 april - Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 21364 MHCHBS MA2 45 16:00 17:45 uit -   info
Meisjes A2 21380 U.H.C.QUI VIVE MA2 30 08:00 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A3 20784 Alkmaarsche M.H.C. MA2 15:15 15:45 Veld 3  info
Fluiten: Jurriaan Beelen (Heren 1) en Maaike Sloos (Dames 2)
Meisjes B1 20082 HC Athena MB2 13:15 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Nanda Ruigrok - Janssen (Trimmers 2) en Tristan Beelen (Jongens A1)
Meisjes B2 19424 MHC Alliance MB4 30 09:15 10:15 uit -   info
Meisjes B3 20103 S.M.H.C. Magnus MB1 75 14:15 16:00 uit -   info
Meisjes B4 22469 H.C. Haarlem MB8 30 09:15 10:15 uit -   info
Meisjes B5 19333 H.C. Haarlem MB7 15:00 15:30 Veld 2  info
Fluiten: Maud Goppel (Trimmers 1) en Maarten Knaap (Heren Veteranen A - MWC)
Meisjes C1 39718 Xenios MC1 45 07:15 09:00 uit -   info
Let op! Adres veld KG13 is Sloterweg 1045, 1066CD Amsterdam  
Meisjes C2 39663 MHC de Reigers MC2 12:00 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Manouk Huijzer (Dames 2) en Emeline Huijzer (Dames 2)
Meisjes C3 39627 Hockey Vereniging Mijdrecht MC2 13:00 13:45 Veld 2  info
Fluiten: Irene Algra (Meisjes A4) en Lisa de Wagt (Meisjes A4)
Meisjes C4 39624 MHC Alliance MC9 30 09:15 10:15 uit -   info
Meisjes C5 39688 MHC de Kikkers MC8 15 09:30 10:15 uit -   info
Meisjes D1 40753 M.H.C. Purmerend MD1 60 07:30 09:30 uit -   info
Meisjes D2 40751 MHC Alliance MD4 08:00 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Nina van Tol (Dames Jong 1) en Cato de Wit (Meisjes A4)
Meisjes D3 40787 Xenios MD5 10:15 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Benice Wielinga (Dames 1) en Jackie Donker (Dames 2)
Meisjes D4 40759 MHC Alliance MD7 30 10:30 11:30 uit -   info
Meisjes D5 40771 A.M.H.C. Rood-Wit MD9 11:45 12:15 Veld 3  info
Fluiten: Michelle Bierman (Dames 2)
Fluitcoach: Chris de Jong
Jongens A1 23586 Hockey Vereniging Abcoude JA1 15:00 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Auke Hoekstra en Bas Lefeber (Heren Veteranen A - MWC)
Jongens B1 20639 THC Hurley JB2 45 08:30 10:15 uit -   info
Jongens B2 20741 K.H.C. Strawberries JB2 13:30 14:00 Veld 3  info
Fluiten: Frans Lohman en Bas Lefeber (Heren Veteranen A - MWC)
Jongens C1 38261 AH & BC JC3 45 08:45 10:30 uit -   info
Jongens C2 38217 AH & BC JC5 11:30 12:00 Veld 2  info
Fluiten: Rens Heemskerk (Jongens A1) en Rik ter Haak (Jongens A1)
Jongens D1 38794 Hockey Vereniging Mijdrecht JD1 45 07:15 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D2 38807 BHC Overbos JD2 10:00 10:30 Veld 3  info
Fluiten: Roos Gietelink (Dames Jong 1) en Matthieu Schouten (Heren Veteranen)

21 april - Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 44287 THC Hurley M8E2 08:30 09:15 Veld 2  info
Veld 2 AB  
Meisjes 8E2 44781 Hockeyclub VVV M8E3 30 07:45 08:45 uit -   info
Meisjes E1 42030 BHC Overbos ME4 08:45 09:15 Veld 2  info
Veld 2D  
Meisjes E2 41823 A.M.H.C. Rood-Wit ME7 30 08:00 09:00 uit -   info
Meisjes F1 43182 HMHC Saxenburg MF1 08:45 09:15 Veld 3  info
Veld 3A  
Meisjes F2 43199 MHC Bennebroek MF5 08:45 09:15 Veld 3  info
Veld 3B  
Meisjes F3 42896 MHCHBS MF2 45 07:30 08:45 uit -   info
Jongens 8E1 44104 A.M.H.C. F.I.T. J8E2 45 07:45 09:00 uit -   info
Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens E1 45321 A.M.H.C. F.I.T. JE2 45 07:45 09:00 uit -   info
Check website FIT ivm beperkte parkeerruimte  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens E2 45316 Hockeyclub VVV JE4 08:45 09:15 Veld 2  info
Veld 2C  
Jongens F Stage 1 AMHC Westerpark JFS2 08:45 09:15 Veld 3 

21 april - G-Hockey
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
G-Hockey 1 R.H.V. Leonidas G1 09:30 10:30 Veld 2 
veld 2 BCD
G-Hockey 2 !Reservering G2 09:30 10:30 Veld 2 
Veld 2 D
G-Hockey 2 916 Z.H.C. de Kraaien G1 45 09:00 10:15 uit -   info


Back to Top

Agenda komende week
25-4    DB
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Jarigen
Wout Jongenotter
Tom Stadman
Snelkoppeling


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 27% |week: 44%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Dames Jong 1 5,533 83 15 78
2 Jongens B1 5,000 70 14 69
3 G-Hockey 2 4,500 18 4 19
4 Meisjes D1 3,929 55 14 62
5 Meisjes C5 3,800 57 15 56
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 L Vos 5
2 P Vreeken 7
3 R Vonk 8
4 M Sloos 14
5 N Monsma 15
6 R van der Pool 20
7 Y Dijkhuis 21
8 L Zandbergen 23
9 D Paff 23
10 T Kret 24
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Donderdag 19 april 2018
Aantal leden (info) 734
Nu online 288
Leden met @ 99,9%
SMS Bereik (teams) 74,5%
Hockey.nl

Powered by LISA