header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

 

Spelers Dames 1

Tess van Bochove
Zoƫ Duivenvoorden
Linde de Haas
Nerissa Heemskerk
Dominique Hoogendoorn
Saskia Joosten
Famke Kuiper
Veerle de Nes
Loeke Nieuwenhuis
Lindy Out
Jolien van Schieveen
Anne van Tol
Lisa Uffen
Laura Vos
Benice Wielinga
Gemma Wijling
Michelle Wijnhout

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Baarn D1 Maarssen D1 12:45
Barneveld D1 FIT D1 12:45
IJburg D1 Hisalis D1 12:45
Loenen D1 Spitsbergen D1 12:45
Purmerend D1 Noordwijk D1 12:45
Shinty D1 Abcoude D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Noordwijk D1 9 22 7 1 1
2 Shinty D1 9 19 6 1 2
3 FIT D1 9 18 6 0 3
4 Loenen D1 9 18 5 3 1
5 Purmerend D1 9 17 5 2 2
6 Hisalis D1 9 14 4 2 3
7 Baarn D1 9 11 3 2 4
8 Maarssen D1 9 9 2 3 4
9 IJburg D1 9 8 2 2 5
10 Barneveld D1 9 7 2 1 6
11 Spitsbergen D1 9 7 2 1 6
12 Abcoude D1 9 2 0 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov AHC IJburg D1 12:45 uit
24 nov M.H.C. Barneveld D1 12:45 thuis - Veld 2
8 mrt Loenense MHC D1 n.n.b thuis
15 mrt Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D1 n.n.b uit
22 mrt Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1 n.n.b thuis
29 mrt M.H.C. Purmerend D1 n.n.b uit
5 apr MHV Maarssen D1 n.n.b thuis
19 apr Hockey Vereniging Abcoude D1 n.n.b uit
10 mei VMHC Spitsbergen D1 n.n.b thuis
17 mei A.M.H.C. F.I.T. D1 n.n.b uit
24 mei Noordwijk D1 n.n.b uit
7 jun AHC IJburg D1 n.n.b thuis
14 jun M.H.C. Barneveld D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Loenen D1 Hisalis D1 2-2
Barneveld D1 IJburg D1 5-2
Baarn D1 Spitsbergen D1 2-2
Purmerend D1 Abcoude D1 1-0
Shinty D1 FIT D1 4-1
Maarssen D1 Noordwijk D1 3-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Hisalis D1 Shinty D1 1-3
FIT D1 Baarn D1 0-3
Abcoude D1 Maarssen D1 2-2
IJburg D1 Loenen D1 2-2
Spitsbergen D1 Purmerend D1 1-2
Noordwijk D1 Barneveld D1 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Baarn D1 Hisalis D1 0-2
Maarssen D1 Spitsbergen D1 7-2
Loenen D1 Barneveld D1 2-1
Purmerend D1 FIT D1 2-1
Shinty D1 IJburg D1 5-0
Abcoude D1 Noordwijk D1 0-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Spitsbergen D1 Abcoude D1 3-0
Noordwijk D1 Loenen D1 3-1
IJburg D1 Baarn D1 0-4
Hisalis D1 Purmerend D1 1-1
Barneveld D1 Shinty D1 1-6
FIT D1 Maarssen D1 3-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Spitsbergen D1 Noordwijk D1 1-2
Abcoude D1 FIT D1 0-6
Maarssen D1 Hisalis D1 1-4
Shinty D1 Loenen D1 0-0
Purmerend D1 IJburg D1 2-0
Baarn D1 Barneveld D1 1-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
IJburg D1 Maarssen D1 2-2
FIT D1 Spitsbergen D1 4-1
Loenen D1 Baarn D1 3-1
Hisalis D1 Abcoude D1 4-2
Noordwijk D1 Shinty D1 4-1
Barneveld D1 Purmerend D1 0-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Spitsbergen D1 Hisalis D1 0-2
Purmerend D1 Loenen D1 0-1
FIT D1 Noordwijk D1 3-1
Baarn D1 Shinty D1 0-1
Abcoude D1 IJburg D1 1-5
Maarssen D1 Barneveld D1 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Noordwijk D1 Baarn D1 3-0
Shinty D1 Purmerend D1 2-1
Hisalis D1 FIT D1 2-3
IJburg D1 Spitsbergen D1 2-0
Loenen D1 Maarssen D1 5-2
Barneveld D1 Abcoude D1 1-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Abcoude D1 Loenen D1 1-3
Hisalis D1 Noordwijk D1 2-3
FIT D1 IJburg D1 2-1
Purmerend D1 Baarn D1 1-1
Maarssen D1 Shinty D1 3-2
Spitsbergen D1 Barneveld D1 5-3

Sponsoren

App Android App IOS