hisalis-banner-1.jpg
hisalis-banner-10.jpg
hisalis-banner-11.jpg
hisalis-banner-12.jpg
hisalis-banner-13.jpg
hisalis-banner-14.jpg
hisalis-banner-15.jpg
hisalis-banner-16.jpg
hisalis-banner-17.jpg
hisalis-banner-18.jpg
hisalis-banner-19.jpg
hisalis-banner-2.jpg
hisalis-banner-3.jpg
hisalis-banner-4.jpg
hisalis-banner-5.jpg
hisalis-banner-6.jpg
hisalis-banner-7.jpg
hisalis-banner-8.jpg
hisalis-banner-9.jpg
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

22 september - Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 3176 K.H.C. Strawberries MA1 15:30 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Boudewijn Broersen (Heren 1) en Loeke Nieuwenhuis (Dames 1)
Meisjes A2 3198 HV Myra MA2 15:00 15:30 Veld 2  info
Fluiten: Tessa van der Toorn (Dames 2) en Tristan Beelen (Heren 1)
Meisjes A3 3199 Zandvoortsche Hockey Club MA1 30 14:30 15:30 uit -   info
Meisjes A4 3209 MHC de Kikkers MA5 15 15:30 16:15 uit -   info
Meisjes B1 3627 MHCHBS MB2 45 15:00 16:15 uit -   info
Meisjes B2 3581 Xenios MB3 13:15 13:45 Veld 3  info
Fluiten: Deniz de Jong (Heren 1) en Rik ter Haak (Jongens A1)
Meisjes B3 3641 AH & BC MB8 15:00 15:30 Veld 3  info
Fluiten: Lennart Petiet (Heren Veteranen) en Arno van der Vleuten
Meisjes B4 3573 MHC Bennebroek MB4 30 15:15 16:15 uit -   info
Meisjes B5 3439 HC Bloemendaal MB6 45 14:30 15:45 uit -   info
Meisjes C1 4081 AH & BC MC2 45 08:45 10:00 uit -   info
Meisjes C2 4076 A.M.H.C. Rood-Wit MC3 30 12:00 13:15 uit -   info
Meisjes C3 4139 Xenios MC3 12:00 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Eva Broekhuizen (Dames Jong 1) en Gemma Wijling (Meisjes A1)
Meisjes C4 4096 MHC Castricum MC3 11:30 12:00 Veld 3  info
Fluiten: Rosalie Bakker (Meisjes A1) en Marco Storm (Heren Veteranen)
Meisjes C5 4118 AHC IJburg MC8 45 13:30 14:45 uit -   info
Meisjes C6 4120 A.M.H.C. Rood-Wit MC7 13:15 13:45 Veld 2  info
Fluiten: Wouter Cornelissen (Jongens A1) en Mitch Schonenberg (Jongens A1)
Fluitcoach: Maarten Knaap
Jongens A1 8303 Zandvoortsche Hockey Club JA1 16:45 17:15 Veld 2  info
Fluiten: Sven Cozijn (Heren 1) en Frans Lohman
Jongens B1 2188 MHC de Kikkers JB1 11:30 12:00 Veld 2  info
Fluiten: Sven Cozijn (Heren 1) en Pim Heemskerk (Heren 2)
Jongens B2 2163 MHC de Kikkers JB2 15 12:45 13:30 uit -   info
Let op: tijd is gewijzigd!  
Jongens C1 2376 MHC Alliance JC3 30 16:45 17:45 uit -   info
Jongens C2 2350 Waterlandse Hockey Club JC1 13:45 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Bas Lefeber (Heren Veteranen) en Auke Hoekstra

22 september - Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 8E1 814 U.H.C.QUI VIVE M8E3 08:30 09:15 Veld 2  info
Meisjes 8E2 804 HC Spaarndam M8E2 10:00 10:30 Veld 2  info
Meisjes D1 5169 HV Myra MD2 08:30 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Veerle de Nes (Dames 1) en Michelle Wijnhout (Dames 1)
Meisjes D2 5168 AMHC Westerpark MD2 10:15 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Zoë Duivenvoorden (Dames 1) en Mike Noordhoek
Meisjes D3 5189 A.M.H.C. Rood-Wit MD7 30 09:45 10:45 uit -   info
Meisjes D4 5158 MHC de Reigers MD5 09:45 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Dillianne Paff (Meisjes A4) en Stefanie Quarré (Meisjes A2)
Fluitcoach:Lennart Petiet
Meisjes E1 706 MHC Heerhugowaard ME2 60 07:30 09:00 uit -   info
veld 1 B  
Meisjes E2 825 MHC Alliance ME7 30 08:00 09:00 uit -   info
Meisjes E3 771 Z.H.C. de Kraaien ME3 08:30 09:00 Veld 3  info
Meisjes F1 765 H.C. Haarlem MF3 30 08:45 09:45 uit -   info
Veld Aurora A  
Meisjes F2 745 MHC Alliance MF7 08:30 09:00 Veld 3  info
Jongens 8E1 902 Alkmaarsche M.H.C. J8E3 60 08:45 10:15 uit -   info
Veld 4AB  
Jongens 8E2 165 MHC Alliance J8E3 30 15:30 16:30 uit -   info
Jongens D1 2910 K.H.C. Strawberries JD1 45 07:45 09:00 uit -   info
veld 1  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F1 886 H.C. Haarlem JF3 08:30 09:00 Veld 3  info
Mix Jongens Meisjes F3 974 H.C. Haarlem MF4 08:30 09:00 Veld 3  info


Back to Top

Agenda komende week
19-9    Sportdag St. Josephschool
Hele agenda
Hisalis app
iOS app Android app
Snelkoppeling


Verslagen
Nog geen verslagen.
Verslag schrijven
Club Prestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 7% |week: 67%

Clubcompetitie
Seizoen
# T RP P # w # d
1 Jongens A1 7,000 7 1 18
2 Meisjes B4 7,000 7 1 6
3 Meisjes B2 7,000 7 1 5
4 Meisjes B3 6,000 6 1 6
5 Meisjes C3 6,000 6 1 6
Gehele clubcompetitie
Keeperscompetitie
  Keeper # tegen
1 J Elema 0
2 M van den Berg 0
3 R van der Vlis 0
4 S de Bart 0
5 T van den Berg 0
6 J Lohman 1
7 S Cahalan 1
8 T Kret 1
9 M Sloos 2
10 L Omvlee 2
# tegen = aantal doelpunten tegen
Gehele keeperscompetitie
Laatste reacties
Statistieken
Woensdag 19 september 2018
Aantal leden (info) 652
Nu online 164
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 73,3%
Hockey.nl

Powered by LISA